Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları, Kanada’nın öğrencileri kendine çeken özelliklerinin başında Amerika ve İngiltere gibi ülkelere kıyasla  eğitim ve yaşam maliyetlerinin daha ekonomik oluşu geliyor. Maliyetler açısından bakıldığında, İngilizce dil kursları için 6 aylık bir programı 12 ya da 15 bin Kanada dolarına her şey dahil olarak gerçekleştirmek mümkün.

Çok kültürlü toplum yapısına sahip olması da Kanada’yı diğer ülkelerden ayıran en önemli özellikler arasındadır. İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenciler tercihlerini daha çok Toronto ve Vancouver’dan yana kullanırken, Fransızca öğrenmek isteyenlerin tercihi Ottawa ve Montreal’dir.

Kanada'da İngilizce Dil Eğitimi

Kanada dil okulları, Toronto’da bir dil okulunda İngilizce eğitim almak istediğinizde, 6 ay ve üzeri programlar için çok uygun fiyatlar sunulmaktadır. Buna ek olarak konaklama ücreti, eğer bir aile yanında kalıyorsanız haftalık 200-250 Kanada dolarına tekabül etmektedir. Eğer oda paylaşımlı bir konaklama düşünürseniz haftalık ücreti 170 CAD civerında bir konaklama bulmanız mümkün. Kanada'da aylık kişisel harcamalarınız için ise minimum 500 – 600 Kanada doları gibi bir miktar yeterli olmaktadır. Bu da haftalık 120 ya da 150 Kanada doları etmektedir. Unutmamalıdır ki dilinizi geliştirmenizin en kolay yollarından biri sosyalleşmektir.

Kanada Dil Okulları

Kanada'da dil eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen şehirler;


Toronto Dil Okulları


Vancouver Dil Okulları


Kanada Dil Okulları Fiyatı

Kanada dil okulları fiyatı yıl içerisinde farklı kampanya ve indirimler sunmaktadır. Türkiye temsilciliğini yaptığımız Kanada'daki dil okullarının dönemsel olarak düzenlediği indirim ve kampanyalar hakkında güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz eğitim ve vize danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Kanada Dil Okulları Fiyatı için tıklayın..


Kanada indirimli dil okulları için tıklayın..


 

Work and Study Kanada

Work and Study Kanada programı ile kariyerinizde bir adım önce çıkma fırsatı! Kanada da sertifika programlarına katılarak kendinizi  geliştirebilir siniz. Aynı zamanda Kanada hükümetinin programa katılanlara sunduğu çalışma hakkı sayesinde yaşam masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Programa katılarak sadece yaşam masraflarınızı karşılamanızda katkı sağlamaz aynı zamanda çalışarak İngilizce pratik yaparak dilinizi çok daha hızlı geliştirme şansı bulursunuz.

Work and Study Kanada detaylı bilgi..