Amerika Turistik Vize Başvurusu

Rüyalar ülkesi olarak adlandırılan Amerika, özellikle Turist Vizesi sağlamada yaptırımı en yüksek olan ve çok zor şartlarda vize veren devletlerin en başında gelmektedir. Çeşitli kategorilerde verilen ve her biri kendi içerisinde farklı şartlar taşıyan bu belgelerin turizm amaçlı olanlarına B1/B2 Vizesi şeklinde de adlandırılmaktadır.

Geçici olarak sağlanan ve göçmen amaçlı verilmeyen bu belgelerin B1 Amerika Vizesi olarak adlandırılanları; iş, tatil, seyahat yada hastalıklarının tedavisi için geçici olarak bu ülkeye gitmek isteyenler için uygulanan ve süresi altı ayla sınırlı olan bu vize en fazla bir yıl burada kalma şansı sunmaktadır. Gerekli durumlarda ise altı ayın katları şeklinde uzatma sağlanmaktadır.

B2 Amerika Vizesi kapsamında ise ziyaretler nedeni ile ülkeye gidecekler yer almaktadır. Süre bu gurup için de aynı şekilde işlemekte en fazla bir yıl burada bulunma şansını elde etmektedir. Bu vizeler yalnız ve yalnız gezi, iş yada tıbbi amaçlı seyahatler için verilmekte ve süre tam anlamıyla dolmadan ülkeden ayrılma konusunda yaptırımlar getirilmektedir.

Avrupa Birliği kapsamına henüz dahil olamayan bu nedenle de Avrupa ülkelerine vizesiz gidiş şansı bulunmayan vatandaşlarımızın en fazla muzdarip olduğu konulardan biride, hem zaman hem de para kaybına neden olan vize, gidilecek ülke ve gidiş amacınıza göre pek çok prosedür ve şart gerektiren, gidilecek bu ülke özellikle Amerika olduğunda büyük işkenceye dönüşen konuların en başında yer almaktadır.

Bu süreci sizin adınıza yürüten, bunun yanı sıra bilmediğiniz veya anlamadığınız konularda size danışmanlık hizmeti veren firmamız, şahsen bulunmanız gerektiği noktaların dışında tüm işlemleri bizzat üstlenmektedir. Sorunsuz ve zahmetsiz bir süreç yaşamanıza zemin hazırlamakta ve sizleri yılların getirdiği tecrübemizle en iyi şekilde yönlendirmekteyiz.

Bu ülkeye yapılacak vize başvurusu şahsen olma zorunluluğu taşımaktadır. Gerekli evraklar bu konu ile ilgili ayrıca yazılan başlıklar ile detaylı bir şekilde size anlatılmaktadır. İyi bir rehber ve yardımcı kuruluş sayesinde daha kolay aşabileceğiniz bu süreç de size kılavuzluk edecek olan firmamız, sektörde uzun yıllardır hizmet sürdüren profesyonel yapısı ve nitelikli personelleri ile tüm ülke ve Amerika için istenen turistik vize imkanlarını sizin için ardına kadar açmakta; zahmetsiz, hızlı, ekonomik ve sorunsuz bir şekilde elde etmeniz için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Hemen Arayın
Biz Sizi Arayalım